تبلیغات
. - دل تنگ چکاچک شمشیریم ... !

دل تنگ چکاچک شمشیریم ... !

بانام خدا

سالهاست که بغضی گلو گیر و دلتنگی ای وصف ناپذیر در دل تمام نیروهای نظامی مسلمان جای گرفته
فرمایشات و پیش بینی های فرمانده معظم کل قوا و ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (دامت برکاته) همواره محقق گشته و بر اساس یکی از این پیش بینی ها به انتهای عمر رژیم صهیونیستی نزدیک می شویم.
اتفاقات امروز در منطقه جولان نه تنها نگران کننده نیست بلکه امید پایان همیشگی رژیم اشغالگر قدس می باشد.
به اطلاع فرماندهان و مسئولین نظامی ارتش اسرائیل باید رساند که تجمع نیروها در مرز لبنان اینبار بی فایده است .
چون شاید روز مبادا بزودی فرا رسد و انبار هایی که برای آن روز پر شده بزودی باز شود و آینده روشن جهان اسلام به همین زودی ورق بخورد.
 

===English===


In the Name of Allah

For years, a suffocating spite and an indescribable displeasure are in the hearts of all Muslim military forces

The remarks and anticipations of Supreme Commander-in-Chief and the Leader of World Muslims, Ayatollah Imam Khamenei have always been ascertained and on the basis of one of these predictions, we approach to the end of Zionist regime's life.Today's events in the Golan Heights aren't disturbing but also we hope that the life of Qods occupier regime comes to an end forever.

Israeli military commanders and officials should be informed that gathering the forces in the Lebanese border is useless this time.

Because maybe a rainy day will come soon, and stores that were full for that day, will be opened early and the bright future of the Islamic world will be changed speedily.


از راست : شهید موسوی،شهید رضایی،شهید حسین پور
نظرات مطلب
 1. حزب الله


  بسم الله القاصم الجبارین

  توی «قنیطره» بالگرد شهید الله دادی و فرزند عماد مغنیه توسط رژیم

  منحوس اسرائیل زده شد ........

  سید بزرگوار حسن نصرالله 2 کلمه گفت ......

  اسرائیل بهم ریخت و در حال آماده باش کامل شد........

  امروز ساعت 11:35 منطقه ی «مزارع شبعا» خبرایی شد......

  «گردان شهداء قنیطره حزب الله لبنان».........

  عملیات کردند.....یک عملیات «بزرگ و موفق».........

  علیه نیروهای ویژه تیپ گولانی ارتش اسرائیل ......

  که به خیال خودشان در حالت آماده باش کامل بودند.....

  اسرائیل نابود خواهد شد ..........

  به همین زودی ............

  ان شاءالله

 2. لشکر25 کربلا

  ماشالله ماشالله حزب الله عجب کمینی زد ایول الله

 3. محمد فخرایی

  سلام اخوی

  اولین بازی(فعلا نسخه دمو) اندرویدم که ضد صهیونیستی هست رو ساختم، بدید بچه ها حالش رو ببرند. موضوعش انهدام مرکاوا با قاهر 313 هست

  ان شاء الله صابرین

  http://flash-persian.ir/

 4. لشکر25 کربلا

  سلام خدا بر ابوذرها و سلمانهای مجاهد !
  پریروز ، خیلی دلم گرفته بود سرکار ، خیلی وقت بود حالم اینجوری نشده بود. رفقا میگفتن چته امروز؟ جوابی نداشتم بدم. بعد مدتها ، بین دو نماز بغضم شکست. . تا ظهر تو حال خودم بودم. که شب اش فهمیدم جنایت جدید " سگ هار نجس " رو ...
  شهادتت مبارک سردار ! کسی اینجا به یاد تو نیست. در بحبوحه ی توهین به پیامبر نور (ص) ، جلسه با وزیر خارجه ی فرانسه !! سکوت مرگبار دستگاه دیپلماسی ، حمله ی وحشیانه ی " سگ هار نجس " ... چشم دولت روشن. همینو کم داشتیم که سفیر عربستان سعودی در لبنان هم گند بزنه به هیکل رئیس جمهور و کشورمون . دست مریزاد با نفت 40 دلاری آقایان تدبیر و امید و دیپلماسی. بازم دم عزیز آقای جعفری گرم... به امید پایان * خفه خون رسانه ای *حامیان گذشته ی
  د و ل ت ت د ب ی ر و ا م ی د

  • فکر کنم شما با نظر شخصی بنده موافق باشید:
   این درد مرا کشت که با درد شناسان درد دل خود گفتم و حرفی نشنیدم!

 5. سرباز گمنام

  رهبران و بزرگان مقاومت همان‌طور که خود با ایمانی عجیب، برای آرمانشان از جان مایه گذاشتند، پسران آن‌ها نیز راه پدر را رفته‌اند. آقازادگی، شاید تنها برازنده همین‌ها باشد، فرزندانی که با استفاده رانت پدر می‌توانستند راههای هزار ساله را یک شبه بپیمایند و در آرامشی دور از هیاهوی مردم و دردهای آنان، زندگی کنند، اما هر از گاهی خبر شهادتشان در عرصه‌های نبرد می‌آید و مردم لبنان، دلگرم تر از گذشته، به عینه می‌بینند که رهبرانشان جلوتر از آن‌ها برای مقاومت هدیه می‌دهند و این رمز ماندگاری جریان مقاومت است. «حسین موسوی»، فرزند سید عباس موسوی، «هادی نصرالله» فرزند سید حسن نصرالله، «جهاد مغنیه» فرزند عماد مغنیه، «علیرضا حسان اللقیس» فرزند حسان اللقیس، «علی حسن علی ابراهیم» فرزند حسن علی ابراهیم، همگی از تمام مزایای آقازادگی، شهادت را انتخاب کردند.

 6. شهیده

  دیروز سالروز تولد شهید یوسف فدایی نژاد بود و امروز سالروز تولد شهید محمد غفاری است ، مردان آسمانی تولدتان مبارک ، شهدای عزیز دعایمان کنید

 7. ما در آخر سخن التفاتی به آقا و مولایمان صاحب العصر و الزمان -روح من و همگان فدای خاک پای ایشان باد- می‌کنیم: ای آقا و مولای ما، برای ما نزد خدای متعال شهادت طلب کن که ما تا آخرین نفس در راه خدا ایستادیم و بزرگترین آرزوی ما در این راهِ پر از قربانی و فیض و سرور این است که خود و ارواحمان را فدای این خط مقدس سازیم؛ در زیر پرچم حزب الله و با چتر پیروزی خدا متعال. "بسم الله الرحمن الرحیم أُذن للذین یقاتلون بأنهم ظُلموا، وإنّ الله على نصرهم لقدیر" (به آنان كه جنگ بر آنها تحمیل میشود رخصت جهاد و نبرد داده شد، زیرا به آنها ستم شده، و البته خداوند بر یارى آنها كاملا تواناست) (سوره حج آیه 29) اخرین کلام ما حمد و سپاس پروردگار جهانیان است و السلام علیکم ورحمه الله و برکاته�


  شهادت جهاد مغنیه فرزند شهیدحاج رضوان عمادمغنیه ،شهید الله دادی و شش تن از فرماندهان ارشد حزب الله لبنان را به پیشگاه حضرت ولی عصر "عج الله تعالی فرجه الشریف"ونایب برحقش حضرت امام خامنه ای ،تبریک و تسلیت میگوییم..

 8. "مرگ گردنگیر فرزندان آدم است؛ همچون گردنبند بر گردن دختر جوان." این سخنانی بود از امام حسین علیه السلام که "جهاد عماد مغنیه" آن ها را در سالگرد شهادت پدرش حاج عماد مغنیه بیان کرد.

  "ما در مواجهه با مرگ، رسیدن به شهادت و بزرگی را انتخاب کرده‌ایم؛ ما فرزندان کسانی هستیم که مرگ راه آنها را نمی‌شناسد؛ چرا که آنها بوسیله مرگ در مسیر خدا صعود کرده‌اند و به زندگی و نشاط و بشارت دست یافتند؛ زندگی که جز کسی که ابرها از دیدگانش کنار رفتند آن را احساس نمی‌کند؛ از این رو آنچه را که کسی ندیده می‌بیند و آنچه که به قلب کسی خطور نکرده به قلب وی خطور می‌کند.

  ما فرزندان کسانی هستیم که در راه دفاع از مرزهای وطن جز زیبایی چیزی ندیدیم. وطنی که ما شرم داریم آنرا رها کنیم هرچقدر تهدید هم باشد؛ ما سربلند می‌ایستیم و افتخار می‌کنیم که میوه‌های سالها جهاد با چشمانی باز هستیم، با اختیار و اخلاص، چشمانی که با عشق و اراده با شهادت بسته شدند.

  ما فرزندان مدرسه‌ای هستیم که در آنجا یاد گرفتیم آزاد زندگی کنیم، ما امنیت را از دشمن التماس و گدایی نمی‌کنیم؛ ما حق خود را با خونهایمان که برای سربلندی نذر شده و بر آزادگی ایستاده است، باز پس می‌گیریم.

  ما یاد گرفتیم که اگر سلاحت را در جنگ خونین بیرون نیاوری، برده‌ای خواهی شد در بازار برده فروشان که رحم و مروتی دیگر در آنجا نیست.

  ما امروز اینجا آمدیم تا به دشمن صهیونیستی بگوییم که اگر خونی را ریختی این خونها جوی‌هایی می‌شود در مسیر قدس و فلسطین. ما آمده‌ایم که به مجاهدان و مبارزانی که در مسیر شهدا گام برمی دارند بگوییم که ثبات زمین از پافشاری‌های شماست و ثبات آسمان از ثبات شما می‌باشد و ما و شما قسم خورده ایم که سلاح‌هایمان را رها نسازیم و مرزها را ترک نکنیم.

  ما امروز اینجا آمدیم تا بگوییم ما در مسیر شما گام برمی داریم: مسیر عشق و جهاد، مسیر تصمیم برای پیروزی. ای شیخ راغب، ای سید عباس و ای حاج عماد شما چراغهایی بودید که راه را روشن ساختید و چراغها در پی شما و در راه شما روشن شدند؛ ما برای تمامی جهانیان خواهیم گفت که چگونه آزادی بدست می آید و چگونه با خون پیروزی محقق می‌گردد.


 9. سرباز رهبری

  خوب اسرائیل حمله کرد و این به قول تحلیگر صهیونیستی یه حادثه بی نظیر بود با اینکه سید حسن نصرالله فرموده بود رویکرد جدیدی اتفاق افتاده خوب این تنها و اخرین حمله اسرائیل لعنتی نخواهد بود در ضمن اگه خبرها هم راست باشه و چند فرمانده ایرانی هم شهید شده باشند دیگه سکوت و حرکت نکردن فایده نداره اینکه به راحتی از این قضیه بگذریم درست نیست باید جواب دندان شکن به این سگ هار بدیم باید ببینیم بچه های حزب الله چی جوری جواب میدند و مهمترین کار وظیفه ما چه خواهد بود امیدوارم راهنمایی کنید

  • سلام
   مدت زیادی هست که همه منتظر این روزها هستند.
   صبر کنید باید منتظر باشید
   توصیه میکنیم به همه شما عزیزان که وأعدوا لهم ما استطعتم من قوة ...

 10. سرباز گمنام17

  مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا
  از مومنان مردانی هستند که به پیمانی که با خدا بسته بودند وفا کردند
  بعضی بر سر پیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و هیچ پیمان خود دگرگون نکرده اند
  وقتی خبر شهادت مغنیه رو شنیدم خیلی دلم گرفت

فرم ارسال نظر
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

شهادت هنر مردان خداست.

درباره سایت
آخرین عناوین
امکانات سایت