تبلیغات
. - سالگرد تاسیس وبلاگ شهیدان صابرین
.
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
وصیت شهدا
وصیت شهدا
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
ارسال شده در سه شنبه 1 مرداد 1392 ساعت 12:00 ق.ظ توسط گروه کمال


بانام خداوند امام زمان !

امروز سالگرد تأسیس وبلاگ شهدای صابرین هست و بحمدالله این روز مصادف شده است با سالگرد ولادت امام حسن مجتبی (علیه السلام) و چه خوش اقبال شدیم از این مولود.سالگرد ولادت امام دوم شیعیان امام حسن مجتبی (علیه السلام) را تبریک عرض میکنیم


تأسیس این وبلاگ تلاش برخی از برادران ، همکاران و اقوام این شهدای پاک بود . در این مدت اتفاقات مثبت زیادی رخ داد و رویدادهای منفی ای نیز از طرف خودی نماها پیش آمد.

یکی از آن اتفاقات ، رسیدن به 60 درصد از اهدافی بود که تصور می کردیم بعد از 4 سال موفق به رسیدن به آن اهداف شویم و این لطف خدا بود .
یکی از اتفاقات دیگر این است که ما میدانیم مدت حدودا یک سال و نیم است که سرویسهای امنیتی و اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل تلاش دارند در مورد یگان ویژه صابرین اطلاعاتی کسب کنند و همچنین این را میدانیم که برای نفوذ در این سیستم و شناخت بیشتر صابرین در اینترنت و بویژه وبلاگهای ما فعالیت های گسترده ای انجام داده اند.
در نتیجه ما از ابتدای تأسیس وبلاگ شهدای صابرین علیرغم ارائه اطلاعات بسیاری که در مورد این یگان مطرح نمودیم ؛ هیچ اطلاعات امنیتی و اطلاعاتی ای رو بیان نکردیم و در برخی مواقع با بیان برخی اطلاعات حساب شده اهدافی را دنبال نمودیم که البته به لطف یاری خداوند و دعای امام عصر (عج) و البته حماقت دشمنان اسلام به آن اهداف رسیدیم و توسط تحقیقات ض.ا.ط متوجه شدیم که به هدفمان بیش از پیش رسیدیم.البته باور این مطلب برای کسانی که به این شهدا کم اعتقادند شاید سخت باشد ولی در برخی مواقع برخی از مطالب هنگام ارسال در میهن بلاگ دچار مشکل میشدند و بعد از بررسی متوجه میشدیم قسمتی از مطلبی که میخواهیم ارسال کنیم دارای اطلاعاتی بود و آن مورد را حذف می نمودیم . این یکی از نشانه های مشهود زنده بودن شهدا و کمک آنها به ما در این راه است .
در طول این یکسال تأسیس این وبلاگ موارد بسیار جالبی رخ داد که در اینجا به برخی از آن موارد خواهیم پرداخت :
* در این مدت افراد بسیاری (نزدیک به 100 نفر) از ما خواستند تا به ایشان برای جذب در یگان صابرین کمک کنیم و این از اثرات پاکی و جوشش خون شهید است .
البته لازم به ذکر است ما در صورت امکان تنها راهنمایی می نمودیم چون این وبلاگ فقط به منظور پرداختن به امور فرهنگی و خاطرات و زندگی نامه شهدا فعالیت می نماید و به هیچ وجه قرار نیست مرجعی برای روابط عمومی با این یگان باشد.

* در طول این مدت مطلع شدیم که از نزدیک به 10 نفر از خواهرانی که پوشش مناسبی نداشتند ، چادری شدند.
* در این مدت با 1 نفر آشنا شدیم که نه تنها مشروب الکلی مصرف می نمود بلکه فعالیتهای بسیار دیگری هم انجام میداد و پس از اطلاع از شهادت این شهدا توبه نموده و هم اکنون نمازی یا روزه ای از ایشان قضا یا فوت نشده است .
* در طول این مدت پایگاه های بسیج و مجموعه های فرهنگی و تیم های ورزشی بسیاری به نام شهدای صابرین تأسیس شده است.
و موارد بسیار دیگری که در اینجا امکان بیان آن موارد میسر نیست و بعدا مفصل به آنها خواهیم پرداخت.

حال سوال اینجاست که آیا اگر دشمنان ایران بویژه اسرائیل و آمریکا میدانستند که کمک به شهادت این شهدا به اینجا منتهی میشد که از خون هر شهید هزاران جوان مستعد دیگر بوجود آیند ، آیا به این رفتارهای خودشان ادامه میدادند؟

که البته خداوند دشمنان مارا احمق آفرید

آنها فرق مسلمان شیعه را با دیگر ادیان نمی دانند . نه که نمیدانند ، نمی فهمند . و باز هم یاد جمله سید حسن نصرالله بخیر که :
أمریکیون لا یعرفون ماذا یعنی لبیک یا حسین !

وقتی شهدا گفتند لبیک یا حسین ، دیگر خودشان را به دریای عظیم الهی سپردند و دشمنان را نیز در همین دریا غرق کرده و غرق هم میکنند . و وقتی ما به شهدا لبیک بگوئیم به همان دریای الهی وصل میشویم... ! پس قطعا پیروزی با مومنان است .

=============================
=================================
=============================

درخواست خیلی مهم :
در طول این ایام بعد از شهادت شهدای صابرین وبلاگ های زیادی تأسیس شدند که متاسفانه برای جلب توجه عموم خوانندگان به سمت خودشان اقدام به انتشار اسناد و حتی فیلم های محرمانه و سری نیز نمودند که روز قیامت باید جوابگوی شهدا باشند .
در نتیجه از برخی از برادران درخواست میکنیم شهدا رو بازیچه ی خود قرار ندهید تا برای جلب توجه دیگران از آن بزرگواران مایه بگذارید . یکی از مهمترین دلایل تأسیس این وبلاگ یا قرار دادن لوگوی این وبلاگ بر روی عکسها هم این است که مرجع بسیاری از مطالب در مورد صابرین این وبلاگ باشد تا برخی برای جلب نظر خودشان اقدام به انتشار مطالب دروغ یا محرمانه نکنند .